Víťazom súťaže o nahratie singla je kapela z východu!

 

Súťaž, ktorú vyhlásilo PJ SOUND STUDIO a áno!magazín, má svojho víťaza! Na nahrávanie singla sa môže tešiť kapela Let´s all make believe!  

 

Nahrávacie štúdio PJ SOUND STUDIO a internetový časopis áno!magazín! vyhlásili začiatkom júla pre hudobné kapely a interpretov súťaž, kde hlavnou cenou bolo nahrávanie singla v profesionálnom štúdiu pod producentským dohľadom Peťa Dobríka.

 

Od 11. júla do 31. júla mohli za všetky kapely, ktoré sa prihlásili, hlasovať ich fanúšikovia na sociálnej sieti Facebook. Tri kapely, ktoré získali od ľudí najviac hlasov, postúpili do druhého kola.

 

"Do spomínaného druhého kola postúpil Milan Malinovský a kapely Let´s all make believe a Téma Neznáma, ktorí získali od ľudí najviac hlasov," prezradila Janka Kozáková z PJ SOUND STUDIA, ktorá bola zároveň aj členkou poroty.

 

O samotnom víťazovi rozhodli zástupcovia PJ SOUND STUDIA  a áno!magazínu. Najviac hlasov z troch postupujúcich získala kapela Let´s all make believe z Vranova nad Topľou, ktorá sa môže tešiť na nahrávanie svojho nového singla, ako aj na rozhovor v áno!magazíne. 

 

Na stránke PJ SOUND STUDIA www.nahravaciestudio.sk, ako aj na  Facebooku áno!magazínu sa dozviete aj mená troch z hlasujúcich ľudí, ktorí získajú CD od PJ SOUND STUDIA.

 

 

Ich demoskladby si môžete vypočuť tu:

 

http://bandzone.cz/letsallmakebelieve

 

PJ SOUND STUDIO gratuluje všetkým, ktorí postúpili do druhého kola, ďakujeme prihláseným a hlasujúcim, sledujte náš web, v súťažiach budeme pokračovať!!!

 

 

 

 

 

 

diskusia(0)
 | 
pridaj príspevok

Fotogaléria:
 
GalériaGaléria
 
Chcem sa prihlásiť na odoberanie
noviniek z webu:
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk

Linky

 

 

 
 

PJ SOUND STUDIO

 

KAPELY A INERPRETI

 

KLUBY

 

HUDOBNÉ NÁSTROJE A ČASOPISY 

Nahrávanie a mixáž

Mastering

Producentské služby

Manažment

Propagácia a PR

Tvorba hudobných pokladov

 

Mukatado
Martin Konrád

Lucia Šoralová

Lenka Dusilová

David Koller

Richard Muller

Klub 77

BIG MUSIC

NOVÝ POPULÁR
HERDA GUITARS

Copyright © 2010 - PJ SOUND STUDIO
Created by WEBHANDS