Posluchové reproduktory KRK RP6

 

Ako zvukár musíte veriť svojim inštinktom, vašim ušiam a zo všetkého najviac vašim referenčným monitorom. Keď počúvate svoj mix a vaše monitory neposkytujú presný obraz vášho zvuku, nebudete vedieť, čo počúvate, takže investícia do dvojice presných monitorov je obzvlášť dôležitá. Našťastie to meno, v ktoré môžete veriť, je: KRK RP6 Rokit.

 

Značka KRK sa stala jednou z najviac dôveryhodných mien, ale až potom, čo dosiahla dobre známy úspech v odborných kruhoch. KRK RP monitory sú stále ešte  cenovo dostupné a užívateľsky priateľské ako vždy, a teraz ešte presnejšie.

 

Jednoduché nastavenie.
Vzhľadom k tomu, že RP6 je aktívny monitor, nebudete sa musieť starať o hľadanie zodpovedajúceho výkonnového zosilňovača. Aktívny Rokit vnútorný zosilňovač zaručuje maximálnu účinnosť pre vedenie tónu krištáľovo jasného priestoru a okamžitej štúdiovej integrácie. S jednoduchým objemom a vysokou kontrolou nad frekvenciami RP6 poskytnú dostatok tvarovania tónov a prispôsobivosti monitorov v rôznych miestnostiach a projektoch, bez toho, aby to bolo príliš komplikované.

 

Smart tvar je jednoduché riešenie pre malé priestory.
Ak máte obavy, že dve kontroly nie sú dostatočné v boji proti zlej akustiku miestnosti. . . to nie je možné! KRK zahrnuli niekoľko jednoduchých dizajnových prvkov do RP6 kabinetu na odstránenie najčastejších problémov. Napríklad, zadné-firing bass porty, ktoré zvyčajne rozširujú low-frekvenčný rozsah, majú tendenciu vytvárať "hranicou spojky", keď sa nachádza v blízkosti múru. Ďalším častým problémom, ktorý rieši konštrukcia skrine, je difrakcia. Difrakcia je vlastná pre tradičné box-tvaré monitory, ale KRK 5RP G2 obsahuje rovnaké zaoblené tvary ako vyššie rady. KRK prakticky eliminuje otázku difrakcie. 


Zlepšené Ovládače.
Klasické žlté sklo aramidové kompozitné basové reproduktory sú stále tu, ale aj ich sprievodný neodymový tweeter zaznievajú ešte viac neutrálne - a teda aj presnejšie. Zlepši sa tiež je výškový reproduktor - cotton-guide design. High-end šírenie je dokonca viac smerové, a fázové problémy sú podstatne nižšie. Výsledkom je jasnejší dojem zo zaznamenaných nástrojov ako sú činely a akustickú gitara a nežiaduce farby vo vokálnych skladbách. All in all, stačí získať jasnejší obraz vašho mixu s KRK Rokits.

 

KRK Rokita RP6 je ďalším evolučným krokom v dlhom rade úspešných a rešpektovaných profesionálnych aj domácich štúdiách. Takže ak chcete nakupovať svoje prvé štúdiové referenčné monitory, dôverujte názvu, ktorý je dôveryhodný pre inžinierov, desaťročia po celom svete, KRK.

diskusia(0)
 | 
pridaj príspevok
 
Chcem sa prihlásiť na odoberanie
noviniek z webu:
www.listuj.sk www.gregi.net www.mojamuzika.sk www.hudba.sk www.rock.sk www.bigmusic.sk

Linky

 

 

 
 

PJ SOUND STUDIO

 

KAPELY A INERPRETI

 

KLUBY

 

HUDOBNÉ NÁSTROJE A ČASOPISY 

Nahrávanie a mixáž

Mastering

Producentské služby

Manažment

Propagácia a PR

Tvorba hudobných pokladov

 

Mukatado
Martin Konrád

Lucia Šoralová

Lenka Dusilová

David Koller

Richard Muller

Klub 77

BIG MUSIC

NOVÝ POPULÁR
HERDA GUITARS

Copyright © 2010 - PJ SOUND STUDIO
Created by WEBHANDS